هایپرنهال – گروهی متشکل از مدیران با تجربه و کارشناسانی متخصص است که ارزش افزوده خود را نسبت به سایر رقبا، تخصص و دانش آکادمیک و تجربه سالیان متمادی کار در عرصه تولید ارقام نهال با کیفیت می‌داند.
گروه هایپرنهال از سال ۱۳۸۰ در حوزه‌ی تولید ارقام نهال مثمر، غیر مثمر و انواع گل و گیاهان تزئینی و کمیاب و همچنین خدمات مشاوره ای و اعزام نیروهای متخصص برای احداث باغ و فضاهای سبزدر محیط های مسکونی اداری و تجاری لوکس به ارائه‌ی خدمات می‌پردازد.
به باور ما و تمامی همکارانمان در گروه بزرگ هایپرنهال، این تنها آغاز راه است. راهی که با ترسیم نقشه‌ی راه توسعه کسب و کار، گروه هایپرنهال را از سال ۹۶ وارد فاز تازه‌ای نموده است.
تخصص اصلی ما، شناسایی پروژه‌های احداثی با ارزش افزوده‌ی بالا، آنالیز و تهیه‌ی طرح توجیهی، تعریف طرح مناسب و مدیریت و راهبری پروژه‌های احداث باغ و فضاهای تجاری مشابه است و تلاش می‌کنیم تا در این حوزه‌ به عنوان یک شرکت پیشرو بهترین باشیم. در منشور سازمانی ما مشتری‌مداری و مسئولیت‌پذیری، پای‌بندی به ارزش‌های انسانی و اخلاق‌ حرفه‌ای و رعایت استانداردهای کیفی و قیمت های رقابتی در همه‌ی مراحل احداث، باورهایی بنیادین هستند که خود را ملزم و متعهد به آن‌ها می‌دانیم.

هایپرنهال تلفیق تجربه های دیروزبا دانش و فناوریهای امروز در جهت آبادانی و سرسبزی ایران زمین