ایران به عنوان یک کشور غنی و چهارفصل به لحاظ آب و هوایی و اقلیمی شناخته می شود که به دلیل تنوع آب و هوایی در نقاط مختلف آن، امکان کشت انواع گیاهان و میوه جات با بهترین کیفیت فراهم است.

همین عامل باعث شده که انواع  گیاهان و درختان میوه با کیفیت بسیار مرغوب در نقاط مختلف کشور سرسبزمان رشد کند و در عرصه تولید نهال و گیاهان خاص و عمل آوری میوه های مرغوب رشد چشمگیری داشته باشیم. همچنین میوه های ایرانی طعمی عالی و کیفیتی بسیار خوب دارند و از آن جایی که مواد اولیه تهیه ی خشکبار انواع میوه ها هستند، بنابراین خشکبار ایرانی طعمی کم نظیر دارد.

بدین سبب صادرات انواع نهال و گل علی الخصوص ارقام مثمر و محصولات کشاورزی اعم از میوه ها و صیفی جات  و نتیجتا خشکبار ایرانی به کشورهای مختلف، مورد توجه تاجران و شرکت های بازرگانی و صادراتی قرار گیرد.

هایپرنهال،با در اختیار داشتن مجموعه ای از کارشناسان و نیروهای مجرب و بهره مندی از دانش، توان، تجربه و تخصص ، ضمن ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی بازرگانی در حوزه گل، نهال،محصولات باغی و کشاورزی اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای و همکاری تامین محصولات با کیفیت جهت صادرات و یا واردات این نوع محصولات در سطح بین اللملی می نماید.